יאיר אגמון

עמיחי שלו

עמיחי שלו הוא סופר, עורך, משורר, מבקר ספרותי ומרצה ישראלי. זוכה פרס היצירה לסופרים ומשוררים לשנת 2012.

תום בייקין-אוחיון

מרצה, משורר ומבקר ירושלמי. בעל תואר ראשון בפילוסופיה וספרות ותואר שני בפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית, שם הוא כותב את עבודת התזה שלו. הנובלה שלו ‘מון בלאן’ זיכתה אותו בפרס הרשון לספרות ובפרס סמית לספרות צעירה. סיפורו הקצר “ידיים אפורות” זיכה אותו בפרס “חביב הקהל” בפסטיבל אייקון. טיוטות של ספריו מופיעות באתר ‘אופוס 31.’ מלבד עשייתו הספרותית, הוא עוסק בהפקת אירועי תרבות, בין השאר שיתף פעולה עם הקבוצות ‘בית ריק’, ‘עונת התרבות’, ‘המפעל’, ‘בית אורי צבי’ ועם ‘רדיו מרכז העיר fm.Jlm ,’שם הוא מפיק ומשדר את התוכניות “ירושלים של מטה” ו”מבוא לחיים”. בשנה האחרונה הקים (יחד עם שחר גבאי) את הפרויקט הספרותי “ירושלים החדשה – בין אוטופיה לדיסטופיה”. ספרו הראשון “אגדות אמתיות – כרך א'”, עתיד לצאת במהלך 2017.

 

קורס: לטבול בנהר הגדול

דר-יותם-בנשלום

ד”ר יותם בנשלום

יותם בנשלום מתרגם דרמה, שירה ופרוזה מאנגלית ומערבית לעברית. בעל תואר ד”ר בחקר תרגום ותואר מוסמך באמנות התאטרון, ומתעניין בפואטיקה של התרגום לכל סוגיו. בין המחברים שמיצירותיהם תרגם: שייקספיר, ניזאר קבאני, רוברט גארנט, תופיק אלחכים, שרה קיין, מרואן מח’ול והווארד ג’ייקובסון. כמו כן, עורך לשון.

 

קורס: אומנות ההתפעמות: סדנת תרגום

יונתן ברג

משורר וסופר. לפני כשנה הוציא את הממואר “פסגות- סיפור עזיבה” בהוצאת אפיק ובחודשים
הקרובים יראה אור רומן שלו “הרחק מעצי התרזה” העוסק בעולמם של היהודים-הגרמנים בהוצאת עם עובד. זוכה פרס עמיחי לשירה ופרס ראש הממשלה לסופרים
 .

קורס: מסה וממואר

מידד בר לב

מידד בר-לב

בעל וותק של תשע שנים בענף הפרסום וניסיון רב בניהול התקשורת השיווקית של החברות המובילות במשק בתחומים שונים. בוגר BA  בתקשורת ויחסים-בינלאומיים ולקראת סיום לימודי מוסמך (MA) בתקשורת במגמת ניו-מדיה באוניברסיטה העברית בירושלים. חוקר ויראליות של תוכן מסחרי – אלו סוגי פרסומות חודרים בהצלחה לתרבות הפופולרית של החברה הישראלית ומדוע זה כך.

קורס: פרסום וכתיבה שיווקית

ד”ר יהונתן דיין

 

ד”ר יהונתן דיין.

חוקר ספרות, מתרגם, עורך ומרצה.

 

קורס – רחוקים וקרובים; קריאה בספרות העולם

שלום הגר

 

שלום הגר

תסריטאי ובמאי קולנוע. בוגר בית הספר ליצירה קולנועית סם שפיגל. בוגר החוג לקולנוע באוניברסיטת ת”א מסלול ה-MFA. סרטו העלילתי ‘תכריכים’ (2010) זכה בפרס סרט הביכורים הטוב ביותר בפסטיבל המבורג. הסרט ‘סלסול’ שכתב וביים יחד עם סיגלית ליפשיץ השתתף בפסטיבל חיפה (2018) והתסריט זכה בציון לשבח בתחרות התסריט הקצר של עיתון הארץ.

 

קורס – תסריטאות

ערן הדס

ערן הדס

תכניתן, משורר, מרצה ואמן רשת. מחברם של שישה ספרים, מבוני הרובוטית הדוקומנטריסטית פרנקי, ממתכנני מערכת שכותבת שירה על סמך גלי המח, יוצר דמות משוררת האינטרנט הבדיונית צאלה כץ, מחבר הפלינדרום ‘רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר’ וספרי השירה המתוכנתת ‘אנשים שאתה עשוי להכיר’ ו-‘קוד’, חבר קבוצת ‘גרילה תרבות’ ומארגן הפגנת המשוררים נגד חוק המאגר הביומטרי, בעבר ערך והגיש את תכנית הרדיו ‘סלון ניו-מדיה’ בתחנת ‘רדיו כל השלום’.

קורס: שירה חישובית

רונית חכם

רונית חכם

סופרת ילדים. בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים בספרות אנגלית ופילוסופיה, ומוסמכת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בספרות עברית. כותבת סיפורים, שירים, מחזות ותסריטים דמיוניים ומציאותיים, בעיקר לילדים. ספרה “חמש מכשפות הלכו לטייל” זכה בפרס מוזיאון ישראל לשנת 1994. בין ספריה: “אפאחד”, “אמא עם קוקיות”, “פעם, כששאול הלך לאיבוד”, “החתול שלא ידע לעשות מיאו”, “רמי הצב שלא רצה להיות צב”, “מסיבה של פחדנים” ועוד.

קורס:  דגימעלעצים: סדנה בספרות ילדים