ננופואטיקה 2

ננופואטיקה: גיליון שני

מתוך דבר המערכת:
ננופואטיקה הוא כתב עת לספרות קצרה, מקורית ומתורגמת: שירה, פרוזה ומאמרים. כתב העת הוא משב של רוח הזמן, גל ספרותי קצר, אולטרה סגול. ננופואטיקה מעניק חיבור לשוני, רוחני ומהיר, כשל מנטרה, קפיצת דרך תרבותית בחיים הומים: שאיפת ספרות בנשימה אחת. הוא בו זמנית התכווצות אסתטית, אולי אף חרדתית, ואבחת שחרור וירטואוזית כנגד תופעות בולמיות כגון גלובליזציה, תאגידי ענק ותקשורת המונים, פנדל אל לב הרשתות והמרשתות.

ננופואטיקה הוא חוליה פוסטמודרנית בשרשרת רנגה רב דורית. הוא במה למפגש עכשווי בין צורות מסורתיות (קופלט, מכתם, מרובע, הייקו, חמשיר, טריאולט, מדרש, סיפור קצרצר ועוד), חופשיות וחידושים בני זמננו (קימו, בייקו, צ’יזבט, אגדה אורבנית ועוד) לבין השפעות הטכנולוגיה והמדיה (מסרון, טוויטר, טוקבק, מבזקים ועוד).

גיליון זה הוא השני בשרשרת. הראשון יצא לאור במסגרת מטר על מטר, פסטיבל ירושלים לשירה 6 (ספטמבר 2013) וכלל שירים של משוררי הפסטיבל. הפעם מכיל הגיליון שירים וסיפורים מאת 24 יוצרים בני דורות שונים ושלושה מאמרים העוסקים בפגמי הננופואטיקה ובשאלת הייצוג המזרחי בסדרת ריתמוס. כמו כן, בגיליון ננו-ריאיון עם זלי גורביץ’ ותפזורות הייקו.

לרכישה לחצו כאן

מתעניינים בבית הספר לאמנויות המילה? למידע והשארת פרטים לחצו כאן
There are no products