img_0546

סדנת כתיבה 2018 א'

תֵּן לַמִּלִּים לַעֲשׂוֹת בְּךָ

סדנת כתיבה יוצרת בהנחיית בת-שבע דורי-קרלייה

 

מבנה התכנית: 12 מפגשים שבועיים בני שלוש שעות שיכללו קריאת שירה, כתיבה, שיתוף ומשוב. בסדנה נערוך היכרות עם מגוון סגנונות ונושאי כתיבה, צורות שיריות, תרגילי כתיבה ודרכים לשחרור סתימות בצנרת ההשראה.

למי מיועדת הסדנה:  לכותבים מתחילים שרוצים לצאת מהמגירה ולכותבים ממשיכים המעוניינים להעשיר ולשכלל את ארגז הכלים הפואטי שלהם.

תקופת הסדנה:

פתיחת הסדנה בתאריך 14/11/2017 , בימי שלישי 18:00-21:00.

עלות:

1500 ש"ח (כולל מע"מ).

הרשמה:

למתעניינים, נא למלא  טופס הרשמה ולשלוח אלינו לכתובת poetryplace1@gmail.com

* מורן שוב | סירה בפורזץ הספר

Uhlands Werke

מתוך סדרת טופוגרפיות בספרים ובמחברות

mm_facebook_cuverevent_1920x1080

מטר על מטר 10 | פסטיבל ירושלים לשירה

הפסטיבל מתקיים בבית אליאנס, רחוב כי"ח 1, ירושלים (הכניסה מחניון השוק)

 

האירועים יתקיימו במרפסת, תביאו איתכם משהו חם.
ביום ראשון, ה-8.10, אירועי הפסטיבל ישודרו בשידור ישיר ב'כאן תרבות', יש להגיע בזמן.

מטר על מטר: תוכנית הפסטיבל

 יום ראשון, 8.10יום שני, 9.10יום שלישי, 10.10
17:00אופנות בשירה
משוחחים: שלומי חתוכה, גלעד מאירי, אורית מיטל
מנחות: שירי לב ארי, ענת שרון- בלייס
18:00קליידוסקופיה
קוראים: שגיא אלנקווה, ענת זכריה, נעה שחם, ליאור שטרנברג
מוזיקה: טליה אליאב קלידים | שי לוינשטיין: גיטרה חשמלית
מנחה: בת- שבע דורי-קרלייה
סולמות וחבלי משיח
קוראים: עלמה מרים כץ, סבינה מסג, ארז פודולי, יפה שלומוביץ
מוזיקה: בעז בנאי
מנחה: אילת-השחר פרידלנד
ביטנת השיר
קוראים: אלי שמואלי, יהודה לייב ויטלזון, צביה ליטבסקי, יותם ראובני
מוזיקה: מיכל גבע
מנחה: בת- שבע דורי-קרלייה
19:15לעזאזל הגירוד הזה
קוראים: עופר גורדין, דורית ויסמן, תמר לוסטר, זאב סמילנסקי
מוזיקה: גדי רונן: שירה, פסנתר וגיטרה | גדי פטר: תופים | אורי וינוקור: בס
מנחה: חולקט~אורי קרין
כשף רשף
קוראים: זהר איתן, לי ממן, אייל שלום, נועה שקרג'י
מוזיקה: שני פלג: שירה וגיטרה | עומר ברנד: בס | יובל אדם: תופים
מנחה: חולקט~אורי קרין
מבשרי אחזה אלוה
קוראים: יונתן ברג, אריאל זינדר, שירה חורש, אביחי קמחי
מוזיקה: עפר כלף
מנחה:אילת-השחר פרידלנד
20:30נהר יוצא מעדין
קוראים: נועה ברקת, אורית גידלי, גלעד מאירי, אורית מיטל
מוזיקה: אלון עדר
מנחה: חולקט~ אורי קרין
משחקי הכסת
קוראים: איריס אליה כהן, יקיר בן-משה, רוני סומק, רינה סופר
מוזיקה: ליאורה יצחק מנחה: בת- שבע דורי-קרלייה
הגוף ראשון
קוראים: חגית גרוסמן, שי דותן, נורית זרחי, שירה סתיו קוראת שרון אולדס
מוזיקה: לונא אבו נסאר
מנחה: אילת-השחר פרידלנד
21:45הסיפורים מאחורי השירים:
שולמית אפפל, אילן שיינפלד
פרויקט המיקסטקסט: מופע בכורה
ניהול אמנותי: סתיו צימרמן פולק | ממקסטקסטים:
עידן אריאב, מתי ברסקי, ענת דרימר, תכלת זוהר, ענת זלצברג,
חולקט~אורי קרין, יואב טלמור, יפתח (היפעור) ליבוביץ', בן סגרסקי,
סתיו צימרמן-פולק, עמית צפריר
מוזיקה: עדן ג'משיד ומוטי עמיר
אנחנו עשר: מסיבת העשור

לארכיון פסטיבלים קודמים

שותפים ותודות

ועדה אמנותית: שי דותן, ד"ר גלעד מאירי, רותם עטר • עמותת מקום לשירה: דני דניאלי (יו"ר), ד"ר יאיר אלדן, חיים גולדגרבר, פרופ' גדי גלזר, משה דביר, עמוס דגני, ענת זכריה, אלון ערן, מורן שוב • הפקה: שירין מגן, נועה שקרג'י • עוזרות הפקה: שיר דהן, אילת השחר-פרידלנד • עיצוב: סטודיו גג • צילום: איל תגר • וידיאו: אודי אלפסי • הסעות: כנפי יונה • ניהול והפקה: מקום לשירה • תודות מיוחדות: אורי אליס, מנהל המח' לספרות, מינהל תרבות, משרד המדע התרבות והספורט • ילנה לולקו, מרכזת תכנון ותקצוב, מינהל תרבות, משרד המדע, התרבות והספורט • איל עזרי, סגן ממונה על מוסדות תרבות, עיריית י-ם • מילכה בורנשטיין, עוזרת בכירה למנהל האגף, אגף התרבות, עיריית י-ם • הילה נבון, אחראית תחום ניהול ידע, בית אליאנס • אגף תרבות ואומנות עיריית ירושלים