האנשים

גלעד-מאירי

ד״ר גלעד מאירי

גלעד מאירי (1965, ירושלים) הוא משורר, סופר, עורך וחוקר. מנהל ומייסד (עם קבוצת כתובת, 2002) של מוסד הספרות, מקום לשירה. ממנהלי וממייסדי מטר על...

גלעד מאירי (1965, ירושלים) הוא משורר, סופר, עורך וחוקר. מנהל ומייסד (עם קבוצת כתובת, 2002) של מוסד הספרות, מקום לשירה. ממנהלי וממייסדי מטר על מטר, פסטיבל ירושלים לשירה ומעורכי וממייסדי כתבי העת כתובת (2009–2012) וננופואטיקה (מ-2013). פרסם עשרה ספרים ובהם ארבעה ספרי שירה, ספר סיפורים קצרים, שלוש אנתולוגיות שירה בנושאי כדורגל, תפילה ומחאה חברתית (השתיים האחרונות כעורך שותף) וספר מחקר על שירת דוד אבידן המבוסס על עבודת הדוקטורט. זכה במספר פרסים ספרותיים ובהם פרס ראש-הממשלה (2008) ופרס אקו"ם (2012).

נועה שקרג'י

נועה שקרג'י

משוררת ועורכת. תלמידת תואר שני במגמה לאינטרנט ומדיה חדשים באוניברסיטה העברית, בה היא חוקרת את מאפייני השירה הישראלית בעידן האינטרנט. פרסמה שירים בכתבי עת...

משוררת ועורכת. תלמידת תואר שני במגמה לאינטרנט ומדיה חדשים באוניברסיטה העברית, בה היא חוקרת את מאפייני השירה הישראלית בעידן האינטרנט. פרסמה שירים בכתבי עת ובמוספים ספרותיים. עורכת שותפה של אנתולוגיית שירי התפילה "קרבת מקום" (ידיעות ספרים, 2011) ואנתולוגיית השירה החברתית "מחאת כפיים" (מקום לשירה, 2013). מעורכי כתב העת "ננופואטיקה". כתב יד של שיריה זכה בפרס רחל נגב ובפרס הרי הרשון.

רותם עטר

רותם עטר

נשואה לדוד, מתגוררת באבו-גוש. בוגרת תואר ראשון בספרות כללית והשוואתית ובספרות צרפתית, ותואר שני בלימודי תרגום באוניברסיטה העברית. למדה ספרות צרפתית בסורבון. מתרגמת פרוזה...

נשואה לדוד, מתגוררת באבו-גוש. בוגרת תואר ראשון בספרות כללית והשוואתית ובספרות צרפתית, ותואר שני בלימודי תרגום באוניברסיטה העברית. למדה ספרות צרפתית בסורבון. מתרגמת פרוזה ושירה מצרפתית וכותבת בלוג ספרות ("קורא מובלע"). ספרים בתרגומה: "צוואתו של מוקיון" של ז'ול ואלס, "שנה" של ז'אן אשנוז, "זכרונותיו של חבר" של אוקטב מירבו, שלושתם בהוצאת זיקית. עתידים לראות אור: "תרגילי סגנון" של רמון קנו ו"חוש המאבק", ספר שירה של מישל וולבק.

דני דניאלי

דני דניאלי (יו"ר עמותה)

נשוי, אב לשלושה וסב לשלושה. בעבר משנה למנכ"ל קרן אבי חי ומנהלו הראשון של בית אבי חי, מרכז תרבות יהודי- ישראלי בירושלים. כיום יועץ...

נשוי, אב לשלושה וסב לשלושה. בעבר משנה למנכ"ל קרן אבי חי ומנהלו הראשון של בית אבי חי, מרכז תרבות יהודי- ישראלי בירושלים. כיום יועץ ארגוני ומנטור שותף בחברת "מנטורים".

yair

ד"ר יאיר אלדן

סופר ומשורר, מלמד בפקולטה למשפטים של הקריה האקדמית אונו. בוגר כיתת השירה של הליקון, פרסם שירים וסיפורים קצרים ומאמרים בכתבי עת שונים. מתגורר בירושלים.

סופר ומשורר, מלמד בפקולטה למשפטים של הקריה האקדמית אונו. בוגר כיתת השירה של הליקון, פרסם שירים וסיפורים קצרים ומאמרים בכתבי עת שונים. מתגורר בירושלים.

reuven

ראובן אולמנסקי: ועדת ביקורת

מנכ"ל לידינג אדג' יועצים, העוסקת ב-management consulting' וביעוץ בתחומי כלכלה ואסטרטגיה, פיתוח עסקי ויזמות טכנולוגית, ובמתן שירותי ניהול לקרנות הון סיכון. ראובן משמש גם כמרצה ליזמות...

מנכ"ל לידינג אדג' יועצים, העוסקת ב-management consulting' וביעוץ בתחומי כלכלה ואסטרטגיה, פיתוח עסקי ויזמות טכנולוגית, ובמתן שירותי ניהול לקרנות הון סיכון. ראובן משמש גם כמרצה ליזמות בבית הספר לניהול של אוניברסיטת בן גוריון שבנגב. בהשכלתו ראובן הוא מהנדס אווירונאוטי בוגר הטכניון ובעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מן האוניברסיטה העברית. במהלך קריירה עסקית בת למעלה מ-35 שנים, שימש ראובן בתפקידי ניהול בכירים בארגונים גדולים, וביניהם בין השאר באינטל (חבר הנהלה האחראי על התחום הכלכלי-עסקי), כור תעשיות (ובמיוחד כמשנה למנכ"ל קבוצת הפרמצבטיקה של הקונצרן), והתעשייה האוירית (פרויקט הלביא), ולאחר מכן הקים וניהל מספר חברות סטארט-אפ.

 

משה דביר חבר עמותה מקום לשירה

משה דביר: חבר עמותה

בעל, אב וסב. בוגר האוניברסיטה העברית בחוגים כלכלה וגאוגרפיה. מנהל מיזמים ופרויקטים בתחום הבניה, בירושלים, בארץ ובחו"ל. שבוי בקסם המילה הכתובה.

בעל, אב וסב. בוגר האוניברסיטה העברית בחוגים כלכלה וגאוגרפיה.
מנהל מיזמים ופרויקטים בתחום הבניה, בירושלים, בארץ ובחו"ל.
שבוי בקסם המילה הכתובה.

מורים בבית הספר לאמנויות המילה

גדי גלזר: חבר עמותה

נולד בגבעת ברנר, רופא, פרופ' אמריטוס לגנטיקה מולקולרית באוניברסיטה העברית. כיהן בעבר כדיקן בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית. יו"ר עמותת ‎בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי...

נולד בגבעת ברנר, רופא, פרופ' אמריטוס לגנטיקה מולקולרית באוניברסיטה העברית. כיהן בעבר כדיקן בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית. יו"ר עמותת ‎בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי מיסודה של האוניברסיטה העברית.